Rozhovor po 3 letech v magazínu PATRIOT

Téměř po 3 letech jsme byli osloveni redaktorem Tomášem Svobodou, abychom popsali vývoj a stav naší značky BU1. S Tomášem Svobodou jsem seděl přibližně před 3 lety, v úplným začátcích, více ve starším článku.

A když jsme tak seděli a povídali si, uvědomil jsem si jakou dlouhou cestu jsme ušli. A i přesto, ty hodnoty které jsem na začátku nastavil, ta vize – dělat nejlepší brankářské rukavice na světě – ta se firmou nese pořád.

Začlo to v obýváku, následoval přechod z OSVČ na s.r.o. se dvěma majiteli. Rozširování portfolia, registrace značky, import produktů z Asie, export do celého světa. Tohle vše máme vyřešno, některé procesy už máme opravdu pěkně zpracované a zautomatizované.

BU1 příběh pro magazín PATRIOT

Objednávky nám on-liní chodí každý den a stále od začátku jedeme na WordPressu a Woocommerce. S minimálními náklady děláme celosvětový business, to je to co mě opravdu těší a z čeho mám obrovskou radost.

Pokud si chcete přečíst část článku, je dostupný na webových stránkách magazínu: http://www.patriotmagazin.cz/jiz-brzy-v-magazinu-patriot-jak-se-plni-sen-o-nejlepsich-rukavicich-na-svete

Napsat komentář