Kandidatura na předsedu Okresního fotbalového svazu Opava.

Po dlouhém zvažování všech pro a proti jsem se rozhodl, že nebudu na fotbalové prostředí jen nadávat, ale pokusím se fotbal posunout tam, kam bych si přál, aby směřoval.

Oficiálně jsem se rozhodl kandidovat na předsedu Okresního fotbalového svazu Opava.

Rád bych tak zúročil své zkušenosti a znalosti z podnikání ve fotbalovém prostředí, z mezinárodního businessu a z řízení změn ve firmách po celé ČR.

Chtěl bych do vedení OFS Opava zapojit lidi, kterým opravdu věřím. Lidi, kteří mají na fotbal a na svět podobný náhled jako já. Lidi, které prostě pohání láska k fotbalu.

Z OFS Opava bych rád udělal příkladnou organizaci, ukázal že se dá fotbal dělat efektivně, transparentně a moderně.

Moc bych si přál přivést  a udržet co nejvíce dětí a mladých lidí u fotbalu, ukázat, že fotbal je nádherná hra, která vás pohltí na celý život.

Aktivity a myšlenky, které bych rád prosadil:

 • Návrat lásky k fotbalu
 • Moderní, transparentní a systematický přístup k řízení svazu na všech úrovních pro všechny kluby bez vyjímek
 • Podpora pro kluby – úplný přístup k informacím a možnostem podpory pro kluby, pomoc s čerpáním podpor, on-line přístup ke všem aktuálním výzvám
 • Řízení svazu pomocí moderních technologií – zjednodušení řídících a kontrolních procesů pomocí dostupných nástrojů, automatizace opakujících se procesů
 • Návrat dětí na trávníky, úzká spolupráce Komise mládeže, Trenérsko-metodické komise a GTM při rozvoji a propagaci fotbalu od těch nejmenších a pro všechny kluby svazu
 • Pokračování náborů nových rozhodčích
 • Zapojení významných osobností do akcí OFS Opava
 • Možnosti sdílení kapacit a postupů mezi všemi kluby svazu (trenérů, hřišť, náplní tréninků)
 • Hledání a spolupráce s partnery OFS Opava

2 komentáře u „Kandidatura na předsedu Okresního fotbalového svazu Opava.“

 1. Petra Hlaváčka znám z jeho působení v TJ Tatran Štítina. Je to férový člověk, který miluje fotbal. Svými hráčskými zkušenostmi a v současné době i zkušenosti s trénováním, by mohl být pro fotbal v okrese Opava, ale i mimo něj přínosem. Důležitý je také jeho postoj k mládeži, k rozvoji mládežnické kopané s výhledem do budoucna. Jeho myšlenky, co by chtěl ve fotbale změnit a jaká je jeho vize, se mi zamlouvají. Jeho kandidaturu plně podporuji.
  Jindřich Sosna
  TJ Tatran Štítina

Napsat komentář